Корпоративним клієнтам

Корпоративна співпраця для Першого київського бюро перекладів — не просте підписання договору про довгострокове співробітництво і надання послуг перекладу в необхідний період часу. Наше бюро перекладів створило модель корпоративної співпраці, яка ґрунтується на довгостроковій взаємодії з корпоративним клієнтом, що дає змогу забезпечити стабільність надання та якість послуг перекладу.

Модель корпоративної співпраці


Найефективніший відбір здійснюється у два етапи.

Перший етап. Начальник відділу по роботі з перекладачами Першого київського бюро перекладів робить здійснює відбір потенційних перекладачів-претендентів на участь у проекті корпоративної співпраці.

Другий етап. Клієнт надає тестовий матеріал з необхідної йому тематики, переклад якого здійснюють перекладачі-претенденти. Після виконання перекладу клієнт обирає тих перекладачів, якість перекладу яких, на його думку, відповідає його вимогам.

Таким чином, формується команда перекладачів, спеціалізація яких відповідає вимогам нашого корпоративного клієнта. Ще однією перевагою такої команди є той факт, що всі перекладачі, які входять у команду, будуть постійно доступні, що у свою чергу гарантує стабільність надання послуг перекладу.

Другий, і не менш важливий крок у створенні корпоративної співпраці — процес взаємодії.

У деяких компаніях існують традиційні варіанти перекладу назв продукції, певної термінології тощо. Усі зауваження і побажання клієнта щодо наданих послуг перекладу враховуються при виконанні поточних та подальших перекладів. Таким чином, у процесі взаємодії з корпоративним клієнтом команда перекладачів постійно поліпшує якість надаваних послуг.

Накопичувальні знижки

Важливий аспект корпоративної співпраці — цінова політика. Перше київське бюро перекладів надає накопичувальні знижки на щомісячній основі. Це означає, що на початку місяця ведеться підрахунок обсягу тексту, переклад якого був замовлений у нашому бюро перекладів певним корпоративним клієнтом протягом попереднього місяця. Залежно від обсягу розраховується сума знижки, що віднімається із суми замовлень протягом наступного місяця. Докладнішу інформацію про розміри знижок і обсяги тексту, необхідні для отримання знижки, ви можете отримати у наших менеджерів.

Головна бюро перекладів / Про нас / Корпоративним клієнтам