Перше київське бюро перекладів

Перше київське бюро перекладів™ засновано наприкінці 2002 року групою професійних перекладачів з амбіційною і, як показав час, реальною метою – створити перекладацьку агенцію, здатну стабільно надавати якісні й професійні послуги перекладу за помірними цінами за умов жорсткої конкуренції на професійному ринку.Ми починали з малого, але послідовна робота в напрямі вдосконалення перекладацьких послуг і накопичений протягом років досвід дали нам змогу зміцнити свої позиції як на національному, так і на закордонному ринку, здобути імідж надійного партнера і завоювати довіру клієнтів.

Своїм успіхом ми завдячуємо правильному підходові до роботи з клієнтами, професійному добору перекладачів і помірній ціновій політиці. Це три кити, на яких ґрунтуються переваги Першого київського бюро перекладів.

Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Наші послуги постійно вдосконалюються як якісно, так і кількісно. Ми не обмежуємося наданням послуг перекладу і пропонуємо нашим клієнтам додаткові послуги, що в комплексі дає нам змогу виконувати проекти будь-якої складності й задовольняти будь-які потреби замовника.

Особливу увагу Перше київське бюро перекладів приділяє роботі з корпоративними клієнтами. Ми маємо достатній досвід і знання для реалізації масштабних проектів і постійно вдосконалюємо модель взаємодії з корпоративними клієнтами, максимально оптимізуючи для них спеціальні пропозиції.