Про нас

Перше київське бюро перекладів засновано наприкінці 2002 року групою професійних перекладачів з амбіційною і, як показав час, реальною метою – створити перекладацьку агенцію, здатну стабільно надавати якісні й професійні послуги перекладу за помірними цінами за умов жорсткої конкуренції на професійному ринку.

Кваліфіковані й досвідчені перекладачі Першого київського бюро перекладів, кожен з яких пройшов фаховий відбір і спеціалізується на своїй тематиці, здійснять якісний переклад тексту або перекладуть сайт будь-якої тематики й складності.

Штат наших редакторів, кожен з яких має величезний досвід роботи, здійснять професійне редагування і вичитування тексту.

Усний переклад також не залишився без уваги нашої агенції. Досвідчені й кваліфіковані перекладачі ПКБП виконають усний послідовний і синхронний переклад під час вашої ділової зустрічі, презентації чи конференції.

Також ми надаємо супутні послуги, такі як нотаріальне завірення перекладів, легалізація документів та поставлення штампа.

Особливе місце в діяльності Першого київського агентства перекладів посідає корпоративне співробітництво. Досвід і знання, накопичені за роки фахової діяльності, дозволяють нам надавати якісні та своєчасні послуги перекладу нашим корпоративним клієнтам.