Верстка тексту в Microsoft Word

75,00 грн. за сторінку

Припустимо, ви написали статтю для власного блогу або сайту. Або текст для буклета, присвяченого новинам вашої компанії. Навіть якщо кожен із цих матеріалів буде досконалий сам по собі, його навряд чи гідно оцінять без професійної верстки тексту.

Верстка тексту в Microsoft Word

Щоб текст розташовувався рівно, чітко співвідносився з ілюстраціями чи мультимедійними елементами, сприймався легко і невимушено, його треба зверстати. По суті, верстка тексту і макетування – це процес приведення документа у фінальний вигляд. Саме в такому вигляді документ можна віддавати у друк, і саме такий вигляд матиме готовий зразок книги, буклета, брошури.

Послуги від ПКБП

Фахівці Першого київського бюро перекладів пропонують послуги з верстки тексту в програмі Microsoft Word. Верстка тексту й макетування дають змогу створювати макети майбутніх сторінок, розташовуючи певним чином колонтитули, блоки тексту, виноски, ілюстрації. Кількість колонок, співвідношення розміру заголовка й тексту, розташування графічних елементів – усе це сприятиме продуктивнішому сприйняттю інформації й формуванню позитивного іміджу автора.Здійснюючи верстку і макетування в MS Word, ми дотримуємося вихідних форматів – від розмірів сторінок і таблиць до обраного шрифту й розмірів заголовків. Фінальний файл надається замовнику в форматі .doc. За бажанням замовника можливе надання документа в інших форматах.

Інші послуги

Мы рады предложить и другие услуги:
  • письмовий переклад відео- та аудіофайлів;
  • усний переклад (послідовний та синхронний);
  • озвучування і дубляж;
  • вичитування тексту (оригіналу, перекладу);
  • локалізація програмного забезпечення, переклад додатків, ігор;
  • CSS3- і HTML5-верстка;
  • нотаріальне завірення;
  • консульська легалізація та багато іншого.
 Для отримання детальної консультації щодо послуг, цін і термінів пишіть нам на електронну адресу office@pershe.ua або телефонуйте за номером (044) 228-00-11.Ми гарантуємо якісний результат і будемо раді співпраці!