Перекласти документи для роботи за кордоном

У ПКБП радо запропонують вам низку інших послуг:

 • текстовий переклад (наприклад, посадових інструкцій підприємства, на якому ви плануєте працювати);
 • переклад документів для навчання за кордоном або для участі в тендерах;
 • оформлення довідки про відсутність судимості та ін.

☝ Телефонуйте (044) 228-0011

Робота за кордоном – прекрасна можливість вигідно продати свої знання і практичні навички. Окрім того, працюючи за кордоном, можна опанувати іноземну мову, отримати безцінний професійний досвід і просто познайомитися з іншою країною. Частіше за все така робота стає лише першим щаблем, за яким відкриваються нові перспективи, посади й фінансові можливості. Як і в нашій країні, робота за кордоном починається з подання резюме. І тут виникає перша складність: резюме повинно бути написане зрозумілою роботодавцю мовою. Це означає, що вам знадобиться переклад документів для роботи за кордоном.

ПКБП пропонує послуги перекладу документів для роботи за кордоном.

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

 • професійну допомогу досвідчених фахівців;
 • переклад документів польською, німецькою, англійською, чеською та іншими мовами;
 • оперативність і точне дотримання строків;
 • коректність формулювань і оформлення;
 • дбайливий сервіс;
 • доступні ціни.

 

Перелік документів

Не існує єдиного списку документів, необхідних для працевлаштування за кордоном. Кожна країна має власні вимоги. Навіть більше, часом перелік документів може варіюватися залежно від конкретного роботодавця. Перелік документів, які вам знадобляться напевно:
 • свідоцтво про народження;
 • заграничный паспорт;
 • диплом об образовании (среднем, среднем специальном и/или высшем);
 • справка об отсутствии судимости;
 • медицинская справка (часто сразу несколько);
 • трудовая книжка.
Кожен із цих документів повинен бути перекладений, а переклад – нотаріально завірений. Також переклад повинен бути легалізований, щоб мати офіційну силу на території іншої країни. Іноді до документів необхідне апостилювання. Усі ці послуги ви можете замовити в Першому київському бюро перекладів. Вам не обов’язково особисто привозити документи до нашого офісу, просто надішліть їхні копії на нашу електронну адресу office@pershe.ua. Попередньо зв'яжіться з нашими консультантами за телефоном (044) 228-00-11 і уточніть деталі.Звертайтеся і успіхів у закордонній кар’єрі!
ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ НА ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД НЕОБХІДНО ЗНАТИ:Перше київське бюро перекладів надає послуги письмового перекладу з більшості європейських та азіатських мов. Усі письмові перекладачі Першого київського бюро перекладів проходять ретельний відбір і перевірку та є досвідченими дипломованими перекладачами-професіоналами. Ми витрачаємо чимало часу і сил на підбір кваліфікованих перекладачів, щоб надавати послуги перекладу виключно високої якості. У процесі роботи над кожним письмовим перекладом перекладачі Першого київського бюро перекладів користуються як своїм багаторічним досвідом та багажем знань, так і різноманітними спеціалізованими тематичними словникам, довідникам та енциклопедіями. За роки роботи перекладачі Першого київського бюро перекладів створили велику базу власних тематичних галузевих словників. Усе це дає нам змогу добиватися найкращого результату. Важливим є підхід Першого київського бюро перекладів до надання послуг письмового перекладу. Кожен письмовий переклад ми розглядаємо як довгостроковий перекладацький проект, що не закінчується у момент передачі готового перекладу замовнику. Письмові перекладачі враховують побажання і зауваження клієнта як під час поточного виконання перекладу, так і під час виконання наступних замовлень на переклад. Усе це дає Першому київському бюро перекладів змогу надавати послуги письмового перекладу, якість яких максимально задовольняє побажання нашого клієнта. Професійний підбір перекладачів для виконання перекладів певної тематики і контроль якості, здійснюваний професійними перекладачами і редакторами, дають нам змогу гарантувати високу якість перекладу. Вартість послуг письмового перекладу за одну стандартну сторінку (1800 знаків з пробілами)Примітки
 1. При розрахунку вартості перекладу менеджери Першого київського бюро перекладу користуються стандартною сторінкою (одиниця виміру письмового перекладу, що включає 1800 символів перекладного тексту з пробілами).
 
 1. Визначення обсягу тексту здійснюється виключно за оригіналом тексту для перекладу, якщо це можливо. В інших випадках і при перекладі текстів зі східних мов – за текстом готового перекладу.
 
 1. Мінімальне замовлення письмового перекладу у Першому київському бюро перекладів – 1 стандартна сторінка.
 
 1. Термін виконання замовлення перекладу у Першому київському бюро перекладів – 5 стандартних сторінок на добу.
 
 1. Надбавка за терміновість надання послуг письмового перекладу, використовувана нашим бюро перекладів, є НАЙНИЖЧОЮ на ринку послуг перекладу і становить всього 75%, у той час як у конкурентів надбавка за терміновість варіюється в діапазоні від 100 до 500% та вище.
 2. Перше київське бюро перекладів – це єдине бюро перекладів у місті Києві, що НЕ БЕРЕ надбавки за складність перекладів. Маючи величезну базу перекладачів у всіляких сферах діяльності, наше бюро перекладів підбирає фахівців під кожен конкретний переклад індивідуально.
 
 1. Перше київське бюро перекладів здійснює письмовий переклад з подальшим нотаріальним засвідченням особистих документів (паспорта, свідоцтва про народження, шлюб тощо).
 
 1. Перше київське бюро перекладів не приймає замовлень на письмовий переклад у разі, якщо оригінали текстів написані від руки.
 
 1. Замовлення на письмовий переклад завжди необхідно розміщати заздалегідь, щоб у перекладачів Першого київського бюро перекладів було достатньо часу для його якісного виконання.
 Впровадження нового сучасного програмного забезпечення дає фахівцям Першого київського бюро перекладів змогу надавати комплексні послуги письмового перекладу згідно з європейськими стандартами. У наведеній нижче таблиці зазначено програми і файли, в яких перекладачі нашого бюро перекладів можуть здійснювати переклад тексту.__ * За допомогою спеціальних конвертерів текст експортується у зручний для перекладу формат і після здійснення перекладу імпортується назад у файл оригіналу, що дає змогу значно знизити витрати часу і коштів на переклад тексту нестандартних файлів.