Послідовний переклад

Послідовний переклад широко застосовують на конференціях, презентаціях, ділових переговорах, концертах, доповідях, лекціях чи під час екскурсій.

Що таке послідовний переклад?

При послідовному перекладі промовець робить невеликі паузи між реченнями, під час яких фахівець перекладає сказане зрозумілою для аудиторії мовою.

Де застосовується послідовний переклад?

Послідовний переклад широко застосовують на конференціях, презентаціях, ділових переговорах, концертах, доповідях, лекціях чи під час екскурсій. Іншими словами, скрізь, де передбачено усний виступ іншомовного промовця або необхідно донести інформацію носіям інших мов.

Які плюси має послідовний переклад?

По-перше, цей вид перекладу не потребує застосування жодних технічних пристроїв (наприклад, індивідуальних навушників для кожного слухача, як за синхронного перекладу), відтак організувати зустріч, виступ, доповідь стає значно простіше.

По-друге, усний переклад може проходити в будь-якій обстановці – на виробництві, в картинній галереї, аудиторії.

По-третє, він дешевший, оскільки залучається лише один фахівець. Річ у тім, що фахівці з послідовного перекладу можуть працювати тривалий час, тоді як синхронний переклад потребує значно більшої концентрації й вимагає зміни перекладача кожні 15-20 хвилин.

Як бачите, саме цей вид перекладу є найоперативнішим і найпростішим у плані організації й найдоступнішим з точки зору вартості порівняно з іншими усними перекладами.

Які види послідовного перекладу пропонує ПКБП?

У нашому бюро ми готові надати:

  • перекладача з англійської на українську й російську мови;
  • перекладача з німецької мови;
  • перекладача з італійської мови;
  • з французької та інших мов.

Зверніть увагу: під час замовлення послідовного перекладу рекомендовано надати деякі друковані матеріали з відповідної тематики. Це допоможе перекладачеві вивчити специфіку матеріалу й краще підготуватися до зустрічі.

Також рекомендуємо узгоджувати дату заздалегідь. У нашій компанії працює велика кількість висококласних фахівців, і завчасне замовлення відкриє перед вами більшу свободу вибору виконавців.

Обираючи Перше київське бюро перекладів, ви обираєте професіоналізм, високу якість послуг і доступні ціни!