Ваші переваги

Відстрочка платежу до 30 днів.

Будь-який зручний для вас спосіб оплати та відстрочка платежу до 30 днів.

Ви можете замовити переклад онлайн

або безкоштовний кур’єр забере документи з вашого офісу і доставить готовий переклад туди, куди ви вкажете.

Персональний менеджер доступний 24/7.

Незалежно від місця вашого перебування та часового поясу.

Накопичувальні знижки за результатами місяця.

Оптимізація ваших витрат та економія часу.

Якість послуг

Однією з головних переваг нашого бюро є якість послуг перекладу.

Професійний добір перекладачів для виконання завдань певної тематики і контроль якості, здійснюваний професійними редакторами, дають змогу гарантувати високу якість перекладу.

Кожен клієнт висуває певні вимоги до перекладу, тому під час роботи ми з розумінням ставимося до побажань замовника і враховуємо всі його зауваження. Це дозволяє нам надавати послуги перекладу, якість яких максимально задовольняє побажання клієнта.

Фіксовані ціни

Цінова політика Першого київського бюро перекладів ґрунтується на фіксованих тарифах. У нашому бюро не існує понять «легкий», «складний», «технічний» переклад тощо. Існує лише поняття «переклад», який необхідно виконати у зазначений термін і з якістю, яка задовольнить клієнта. Тому ціни у прейскуранті Першого київського бюро перекладів фіксовані, а не «від…», як у більшості перекладацьких агенцій.

Терміни виконання перекладу

Перше київське бюро, як і більшість перекладацьких агенцій, дотримується певних термінів виконання перекладу. Проте ми завжди намагаємося піти назустріч клієнтам і максимально оптимізувати терміни.

Найнижча надбавка за терміновість і накопичувальні знижки

Перше київське бюро перекладів орієнтується на довгострокову й взаємовигідну співпрацю, тому ми рідко призначаємо надбавку за терміновість , яка є найнижчою на ринку послуг перекладу і становить усього 75%.

Наші клієнти вже оцінили переваги постійної співпраці з Першим київським бюро перекладів. Накопичувальні знижки, які ми пропонуємо нашим постійним клієнтам, дають змогу заощадити до 15% на послугах перекладу щомісяця.

Зручна система роботи

Перше київське бюро перекладів працює не лише на ринку України. Через різницю в часі з іноземними замовниками ми підтримуємо зв'язок з ними цілодобово. Менеджери нашого бюро доступні 24 години на добу й готові відповісти на всі ваші запитання й прийняти замовлення у будь-який день тижня.

Репутація

Для замовника важлива не лише якість послуг, а й наша репутація, оскільки саме вона впливає на їхній вибір.

Нині серед наших клієнтів чимало українських та іноземних компаній і організацій. Усі наші клієнти вирізняються високими вимогами до якості перекладу та до гарантій конфіденційності. Ми робимо все можливе, щоб відповідати їхнім вимогам.