Перекласти сайт

Локалізація та переклад веб-сайтів здійснюється всередині файлів. Виконаний у такий спосіб переклад має безліч переваг перед класичним способом перекладання.

Перше київське бюро здійснює переклад веб-сайтів, написаних клієнтськими та серверними мовами веб-програмування:

JavaScript, VBS, HTML, CSS, DHTML, JAVA, XML, PHP, Perl, Parser і т.п.Локалізація та переклад веб-сайтів здійснюється всередині файлів. Виконаний у такий спосіб переклад має безліч переваг перед класичним способом перекладання (див. рис. Класична схема):

По-перше, відпадає потреба вносити текст у файли сайту після того, як виконано його переклад.

Як показано на схемі вгорі, зазвичай оригінальний текст, переклад якого необхідно виконати, переносять у текстовий файл, перекладають його, а потім вставляють назад у файл оригіналу.

Це дуже трудомісткий процес, що потребує надзвичайної уважності й під час якого часто трапляється багато помилок і неточностей.

Фахівці нашого бюро перекладів застосовують спеціалізоване програмне забезпечення, яке дає змогу уникнути помилок і допомагає здійснити точний і цілісний переклад.

По-друге, скорочуються витрати часу на переклад веб-сайту.

Це досягається шляхом спрощення процесу виконання перекладів і виключення непотрібних стадій (завдяки використанню спеціалізованого програмного забезпечення), що дає змогу заощадити до 25% часу.

По-третє, значно знижуються витрати на переклад.

Перевод страницы сайта, благодаря использованию специализированного программного обеспечения, не отличается по сложности от переводов обычной страницы текста, и, соответственно, и по цене (см. Прейскурант Первого Киевского бюро переводов).

Переклад сторінки сайту завдяки застосуванню спеціалізованого програмного забезпечення не відрізняється за складністю й ціною від перекладу звичайної сторінки тексту (див. прейскурант Першого київського бюро перекладів). При цьому немає потреби залучати вашого розробника веб-сайту для перенесення тексту з файлів веб-сайту в текстові файли і подальшого внесення перекладеного тексту до файлів веб-сайту (трудомісткий і недешевий процес, див. вище).

Все, що вам необхідно зробити, – це надіслати нам електронною поштою файли оригіналу сайту, а потім викласти вже перекладені файли на сервер. Це досить простий процес і чимало розробників надають ці послуги безкоштовно.

За необхідності наші фахівці здійснять не лише переклад веб-сайту, а і його розробку, переклад іноземними мовами й забезпечать подальший контент-менеджмент.

Головна бюро перекладів / Перекласти сайт