HTML5 та CSS3 верстка

Перше київське бюро перекладів пропонує послуги з HTML5/CSS3-верстки. Ця послуга незамінна для створення і редагування веб-сторінок, а також для розробки застосунків різного призначення і складності.

HTML5 та CSS3 верстка сторінок веб-сайту на популярних CMS

У сучасному світі для будь-якої організації чи комерційної компанії просто мати власний сайт уже не досить. Щоб гідно представити компанію в Інтернеті, щоб запам'ятатися користувачеві й сприяти комерційному успіхові компанії, сайт повинен бути сучасним, функціональним і зручним. Створювати ефектні й цікаві сайти, наповнювати їх відео- та аудіоконтентом, анімацією та векторною графікою дають змогу технології HTML5 та CSS3, тобто HTML5/CSS3-верстка.

Що таке CSS3 і HTML5

CSS3 – це третій рівень формальної мови, за допомогою якої описується зовнішній вигляд веб-сторінок. Мова CSS застосовується лише для опису тих документів, які були створені за допомогою мов розмітки HTML і XHTML.

HTML5

HTML5 – це мова, за допомогою якої інформація з Інтернету структурується і надається користувачеві. За допомогою цієї мови простіше і зручніше керувати графічними, відео- й аудіооб'єктами, тому її популярність серед розробників і власників сайтів залишається стабільно високою.

Отже, CSS- і HTML5-верстка – це структурування html-коду для відображення всіх елементів веб-сторінок у чіткій відповідності до макета, незалежно від браузера користувача та розміру екрана пристрою.

Наші послуги

HTML5/CSS3-верстка від Першого київського бюро перекладів це:

  • підтримка вашого сайту усіма популярними браузерами (Chrome, Opera, Explorer, Mozilla, Safari);
  • коректне відображення сайту на екранах будь-яких пристроїв – від моніторів з різною роздільною здатністю до екранів мобільних телефонів і планшетів;
  • коректне відображення веб-сторінки за вимкненої функції показу зображень (актуально для користувачів мобільного Інтернету);
  • винятковий функціонал сайту і широкі можливості для користувачів (спливаючі вікна для зворотного зв'язку, кнопки оплати замовлення для Інтернет-магазинів тощо);
  • привабливі умови для просування сайту в Інтернеті (виведення в ТОП популярних пошукових систем).

Завдань багато, мета одна

HTML5/CSS3-верстка від бюро перекладів «ПКБП» містить у собі безліч функцій і лише одну мету – перетворити ваш сайт на високоефективний інструмент для бізнесу!

Головна / / HTML5 та CSS3 верстка