Лексико-стилістичне редагування носієм мови

Перше київське бюро перекладів надає послугу з лексико-стилістичного редагування з найбільш розповсюджених мов світу.

Для оформлення замовлення на лексико-стилістичне редагування, здійснюване носієм мови у Першому київському бюро перекладу, необхідно знати:

  1. При розрахунку вартості редагування менеджери Першого київського бюро перекладу користуються стандартною сторінкою (одиниця виміру письмового перекладу, що включає 1800 символів перекладного тексту з пробілами). Визначення обсягу тексту здійснюється виключно за відредагованим текстом.
  2. Перше київське бюро перекладів надає послугу з лексико-стилістичного редагування з найбільш розповсюджених мов світу.
  3. Список мов, якими здійснюється лексико-стилістичне редагування у Першому київському бюро перекладів, постійно збільшується.
  4. Перше київське бюро перекладів приймає в роботу тексти для редагування тільки за умови, що їх виконано на досить високому професійному рівні і вони дійсно потребують тільки редагування. У разі якщо якість перекладу настільки незадовільна, що доцільніше буде його перекласти заново, менеджери Першого київського бюро перекладів запропонують вам здійснити переклад відповідно до діючого прейскуранта нашого бюро перекладів. За наявності неперекладених частин тексту їх переклад здійснюється також відповідно до діючого прейскуранта Першого київського бюро перекладів.
  5. Перше київське бюро перекладів не приймає замовлень на лексико-стилістичне редагування перекладів, якщо замовник при цьому не надає оригінали текстів, з яких робили переклад.
  6. Перше київське бюро перекладів не приймає замовлень на лексико-стилістичне редагування, якщо переклад виконано від руки.
  7. Мінімальне замовлення на лексико-стилістичне редагування у Першому київському бюро перекладів – 5 стандартних сторінок.
  8. Термін виконання замовлення лексико-стилістичне редагування у Першому київському бюро перекладів – до 10 стандартних сторінок на добу.

Головна бюро перекладів / Вичитування і редагування / Лексико-стилістичне редагування носієм мови