Верстка у професійних видавничих системах

Якщо вам потрібна професійна верстка документів і підготовка до друку буклетів, книг, журналів, каталогів та іншої друкованої продукції, ви звернулися за адресою! Ми володіємо значним досвідом роботи з різними видавничими системами.

Професійні видавничі системи дають змогу здійснювати:

  • верстку і макетування сторінок;
  • підбір зображень;
  • підбір шрифтів;
  • редагування змісту;
  • обробку зображень для друку;
  • виведення зверстаних документів на друк.

Серед найпопулярніших видавничих систем виокремлюють Adobe InDesign, QuarkXPress і PageMaker, які дають можливість виконувати всі необхідні види робіт швидко та якісно.

Бюро перекладів «ПКБП» надає послуги з верстки та макетування у професійних видавничих системах. Завдяки досвіду роботи наших фахівців та їхньому професіоналізму ми надаємо цей вид послуг оперативно і з незмінно високою якістю!

Перше київське бюро перекладів надає послуги з верстки в таких програмах: FrameMaker, Interleaf, PageMaker, QuarkXPress, InDesign, Ventura, Word, PowerPoint, Excel.

Наші фахівці можуть здійснити переклад і верстку документа з нуля або виконати переклад у зверстаному макеті. Це означає, що якщо у вас вже є макет документа іноземною мовою, ми можемо виконати переклад просто у файлі макета й адаптувати наявний макет під обсяг перекладеного тексту. Цей спосіб дає змогу виключити необхідність повторної верстки і значно знижує ваші витрати.

Більш докладну інформацію про цю послугу ви можете отримати у наших менеджерів по роботі з клієнтами за телефоном: (044) 228-00-11.

Головна бюро перекладів / Верстка і макетування / Верстка у професійних видавничих системах