Оренда обладнання для синхронного перекладу

Орендувавши обладнання для синхронного перекладу в Києві, ви зможете організувати будь-який захід міжнародного рівня. Виставки, конференції, семінари, форуми або переговори – завдяки нашому обладнанню синхронного перекладу всі гості зможуть знайти спільну мову.

Переклади – основний, але далеко не єдиний вид діяльності нашого бюро. Разом з ними ми пропонуємо різні супутні послуги. Наприклад, оренду апаратури для синхронного перекладу.Що входить до переліку Мінімальний набір обладнання для систем синхронного перекладу – це:

  • мікрофони (радіо - і провідні);
  • звукопідсилювальна апаратура (мікшерський пульт, підсилювач звуку, колонки);
  • навушники синхронного перекладу мовлення.
Для заходів ви можете замовити і спеціально обладнану кабіну. Її установка допоможе уникнути ситуації, за якої голос перекладача може стати перешкодою голосу доповідача.Також надаємо послугу із звукозапису виступів, монтажу, доставки по місту та області.Ціна оренди обладнання для синхронного перекладу залежить від таких чинників:
  • кількості необхідних комплектів (навушників, мікрофонів та іншого);
  • кількості та найменування додаткових послуг;
  • терміну оренди приймача синхронного перекладу та іншого обладнання.
Про команду «Перше київське бюро перекладів» не просто віддає в оренду комплекти синхронного перекладу, а й надає кваліфіковані послуги звукотехніків. Їх робота полягає в перевірці роботоздатності кожного навушника і мікрофона, у виборі оптимальних місць розташування колонок, налаштуванні обладнання та підтриманні його нормальної роботи протягом всього заходу.Налаштування апаратів для синхронного перекладу - це складний процес, який навіть у професіоналів може тривати не одну годину. Кожний фахівець нашого бюро має необхідну кваліфікацію і практичний досвід, тому ми сміливо гарантуємо найвищий рівень технічної підтримки.

Головна бюро перекладів / Усний переклад / Оренда обладнання для синхронного перекладу