Конфіденційність та безпека

Перше київське бюро перекладів може забезпечити кілька ступенів захисту інформації, яку наші співробітники отримують від замовника як під час надання послуг письмового й усного перекладу, так і під час надання додаткових послуг. Нижче представлено стандартні заходи для забезпечення інформації і додаткові заходи, розроблені співробітниками Першого київського бюро перекладів на прохання наших клієнтів.

Стандартні заходи для забезпечення конфіденційності

  1. З усіма штатними співробітниками і залучуваними фахівцями Першого київського бюро перекладів укладено договори про конфіденційність.


  2. Вся інформація, що надходить в електронному вигляді у бюро перекладів, зберігається на сервері, зовнішній доступ до якого неможливий, а внутрішній доступ мають лише співробітники Першого київського бюро перекладів, або у сейфі на жорстких носіях інформації (компакт-дисках, дискетах тощо).


  3. Усі матеріали, надані клієнтом для перекладу, усі супутні матеріали і сам переклад, розміщені на будь-яких видах носіях інформації (в електронному і паперовому вигляді), що знаходяться у Першого київського бюро перекладів, повертаються замовнику або знищуються відразу після здачі проекту замовнику, якщо це було попередньо узгоджено.


Додаткові заходи із забезпечення конфіденційності

  1. Використання шифрованої передачі електронної інформації з використанням спеціальних 128-бітних ключів шифрування.
  2. Використання ізольованих приміщень з немережевими комп'ютерами, не оснащеними записуючими пристроями та з деактивованими USB й іншими портами. Цей захід безпеки потребує додаткових витрат, але гарантує високу безпеку роботи з конфіденційною інформацією.

З огляду на все перераховане вище, ми можемо гарантувати вам схоронність та нерозповсюдження конфіденційної інформації, переданої нам для перекладу.

Головна бюро перекладів / Про нас / Конфіденційність та безпека