Переклад Копірайтинг

Нині копірайтинг є обов'язковим елементом у просуванні будь-якого товару на ринку.

Перше київське бюро перекладів надає послуги з копірайтингу – написання текстів рекламного характеру і матеріалів для презентацій.

Термін «копірайтинг» походить від англійських слів copy («рукопис») і writing («написання»). Він вважається неологізмом, хоча сам фах з написання рекламних статей, метою яких є продаж, з'явився досить давно.

Появу копірайтингу зумовила необхідність підприємців продавати свій товар або послугу. Адже не секрет, що часом навіть найоригінальніші та корисні ідеї розбиваються об стіну нерозуміння й байдужості цільової аудиторії. При найближчому розгляді виявляється, що причина невдачі полягає в невмінні автора донести її зміст, описати сильні сторони послуги або продукту.

Робота копірайтера може полягати не лише в написанні текстів, які розкривають достоїнства комерційної пропозиції замовника. Часто від нього вимагається придумати короткі, місткі й «чіпкі» вирази, які привертатимуть увагу й запам'ятовуватимуться цільовій аудиторії. І якщо текст написано якісно, то фраза з кількох слів зможе розповісти про товар або послугу цікавіше і доступніше, ніж ціла брошура.

Нині копірайтинг є обов'язковим елементом у просуванні будь-якого товару на ринку. Умовно його можна поділити на кілька видів:

  • іміджевий копірайтинг, завданням якого є не розповідь про товар або компанію, а створення їхнього позитивного образу;
  • інформаційний копірайтинг, суть якого полягає у написанні об'ємних авторських статей, аналітичних оглядів;
  • LSI-копірайтинг. Майстри цієї спеціалізації створюють тексти, орієнтовані на алгоритми пошукових систем;
  • копірайтинг прямого відгуку, що закликає потенційних клієнтів до дії.

Хочете дізнатися більше? Зателефонуйте за номером (044) 228-00-11 і консультант нашого бюро вичерпно відповість на всі ваші запитання!

Головне завдання копірайтерів нашого бюро – створити текст, який гідно представить ідею, продукт або послугу і, безсумнівно, зацікавить слухача чи читача.

Послуга копірайтингу охоплює:

  • написання рекламних текстів;
  • написання SEO-оптимізованих текстів (які відповідають вимогам пошукових систем);
  • написання промов, доповідей, текстів презентацій;
  • редагування тексту замовника.

Послуга копірайтингу від Першого київського бюро перекладів – це ваш ефективний інструмент у досягненні успіху!