ІТ-послуги

Перше київське бюро перекладів пропонує широкий спектр ІТ-послуг, серед яких значної популярності набуває локалізація і копірайтинг.

Що таке локалізація?

Під цим терміном розуміють:

У чому важливість локалізації?

Локалізація має виняткове значення для будь-якого комерційного проекту. З її допомогою розширюється географія відвідувачів сайту й клієнтської бази, а комерційна пропозиція стає доступною й зрозумілою максимальній кількості замовників.

А копірайтинг? Що це?

Копірайтингом називають діяльність зі створення рекламних текстів. Такі тексти оточують сучасну людину всюди – у журналах і в Інтернеті, на товарах і білбордах. Важливість роботи копірайтера важко переоцінити, адже з її допомогою вдається донести до потенційних клієнтів переваги комерційної пропозиції, привернути їхню увагу і підвести до покупки.Які вимоги до ІТ-послуг?Головна вимога – професіоналізм. Лише знання, навички, досвід і відповідальність дають можливість гарантувати отримання необхідного результату і його помітну віддачу.ПКБП спеціалізується на наданні ІТ-послуг у Києві.Ми виконуємо замовлення швидко, якісно і за доступними цінами.