Переклад на китайську мову

Найкращою оцінкою роботи Першого київського бюро перекладів™ є кількість наших постійних клієнтів і їхня задоволеність нашою роботою.

Китайська (спрощена китайська: 汉语; традиційний китайський: 漢語; піньінь: Hànyǔ; буквально: "Hanlanguage"; або китайська: 中文; піньінь: Zhōngwén; буквально: "китайське письмо") - це група пов'язаних, але у багатьох випадках не взаємно зрозумілі, різновидах мови, формування Sinitic гілка сино-тибетської мовної сім'ї. Китайською мовою говорять більшість ханьців і багато етнічні меншини в Китаї. Близько 1,2 млрд. осіб (близько 16% населення світу) говорять якась форма китайською як рідною мовою. В Україні Перше київське бюро перекладів надає послуги з письмового перекладу на китайську мову з російської, української та англійської, а також з інших мов.

chinese world write on black bamboo

Різновиди китайської мови зазвичай описуються носіями мови як діалекти однієї китайської мови, але лінгвісти відзначають, що вони настільки ж різноманітні, як і мовна сім'я.[a] внутрішня різноманітність китайської мови порівнюється з романськими мовами, але може бути ще більш різноманітним. Є між 7 і 13 основних регіональних груп китайців (в залежності від схеми класифікації), з яких найпоширенішим є мандарин (близько 960 млн, наприклад, Південно-Західний Мандарин), потім-Ву (80 мільйонів, наприклад, Шанхайську), хв (70 млн., Наприклад, у Південній хв), Юе (60 мільйонів, наприклад Кантонська) і т. д. Більшість з цих груп взаємно нерозбірливі, і навіть діалектні групи У Мінь-китайською мовою не можуть бути взаємно зрозумілими. Деякі, однак, як Сян і деякі діалекти Південно-Західного мандарина, можуть мати загальні терміни і певну ступінь розбірливості. Всі різновиди китайської мови тональні та аналітичні.

Перекладачі Першого київського бюро перекладів надає послугу усного перекладу на китайську мову з російської, української та англійської, а також з інших мов. Стандартний Китайський (P З'єднаний з нами) уніфікована форма розмовного китайського, заснована на Пекінському діалекті путунхуа. Це офіційна мова Китаю і Тайваню, а також один з чотирьох офіційних мов Сінгапуру. Це одна з шести офіційних мов Організації Об'єднаних Націй. Письмова форма стандартного мови (中文; Zhōngwén), заснована на логограммах, відомих як китайські ієрогліфи (汉字/漢字; hànzì), є спільною для грамотних носіїв інакше незрозумілих діалектів.

Найбільш ранні китайські письмові записи-написи оракула епохи династії Шань, які можна простежити до 1250 року до нашої ери. Фонетичні категорії архаїчного китайської мови можуть бути реконструйовані за рифмам давньої поезії. У період Північної та Південної династій середній Китай пережив кілька серйозних змін і розділився на кілька різновидів після тривалого географічного і політичного поділу. Qieyun, словник рими, записав компроміс між вимовою різних регіонів. Королівські двори династій Мін і ранній Цин діяли мовою койне (Гуанхуа), заснованому на Нанкінському діалекті мандарина нижньої Янцзи. Стандартний китайську мову був прийнятий в 1930-х роках і в даний час є офіційною мовою Народної Республіки і Тайваню.

Це машинний варіант перекладу статті. Зацікавила стаття? Ставте лайк!

Якщо стаття набере 100 лайків, її переведуть професійні перекладачі бюро перекладів.

Головна бюро перекладів / Переклад на китайську мову