Карта поляка за 5 занять

3 500,00 грн.

Категорія:

Хто має право отримати Карту поляка?

Отримати Карту поляка може громадянин України за умови, що він:

  • має польське походження і документи, що його підтверджують;
  • у письмовому вигляді у присутності консула Республіки Польща задекларує свою належність до народу Польщі;
  • володіє польською мовою на базовому рівні, знає традиції та історію Республіки Польща.

Що таке Карта поляка?

У вересні 2007 року Сейм Республіки Польща ухвалив Закон № 1280 від 07.09.2007 «Про Карту поляка» – документ, що підтверджує належність до польського народу.Карта поляка – двостороння пластикова картка з фотографією та особистими даними власника, розмір картки – 5,5 × 8,5 см. Видає Карту поляка Генеральне консульство Республіки Польща. Для отримання Карти поляка необхідно мати польське походження і документи, що його підтверджують.

Які привілеї дає Карта поляка?

  • Легальне працевлаштування в Польщі;
  • Право на провадження легальної підприємницької діяльності;
  • Безкоштовна невідкладна медична допомога;
  • Освіта в середніх та вищих навчальних закладах на тих самих умовах, що й для польських громадян; можливість отримати безкоштовну освіту в Польщі;
  • Проїзд у залізничному транспорті по території Польщі зі знижкою 37 %;

Які документи необхідні для підтвердження польського походження?

Достатньо буде свідоцтва про народження батька чи матері, дідуся чи бабусі, в якому буде зазначено про їхню польську національність і/або національність їхніх батьків. За відсутності таких документів необхідно надати інші документи, що підтверджують ваше польське походження і дають підстави для отримання Карти поляка. Документи повинні містити офіційну печатку. 

Що робити після підготовки всіх документів?

Це найкраща пора для студіювання польської мови. Рекомендуємо вам розпочати її вивчення паралельно з підготовкою документів. Для проходження співбесіди з консулом Республіки Польща достатньо володіти польською мовою на рівні А1-А2. Після проходження курсу А1-А2 ви зможете граматично правильно висловлювати свої думки, розповісти про своє життя і вашу сім'ю. У нашому центрі ви зможете оволодіти польською мовою на рівні А1 всього за 5 тижнів. Для успішного проходження співбесіди необхідно знати основні свята і традиції Польщі. Для всіх охочих ми пропонуємо додатковий спецкурс з «культурного блоку».Для запису на співбесіду з консулом Республіки Польща необхідно заповнити анкету, яку ви знайдете на сайті консульства.