Розпродаж!

Курс SDL Trados

1 275,00 грн. 999,00 грн.

«SDL Trados: Розпочинаємо роботу»
Перекладайте менше, заробляйте більше!

Курс «SDL Trados: Розпочинаємо роботу»

Перше київське бюро перекладів оголошує набір на курс «SDL Trados: Розпочинаємо роботу».

Три причини записатися на курс:

  • Ви зможете перекладати швидше
  • Ви зможете перекладати якісніше
  • Ви зможете перекладати менше, заробляючи при цьому більше
Хто вестиме курс? Курс проводить досвідчений і кваліфікований викладач і перекладач, який має багаторічний досвід застосування цього інструменту в щоденній роботі.Де проводиться?

Курс із SDL Trados проводиться в Києві, у комфортних класах з усіма матеріалами й обладнанням, необхідним для якнайшвидшого опанування програмою.

На кого розрахований курс? На будь-яку людину, яка бажає оволодіти програмою SDL Trados для професійного користування. Ми запрошуємо як новачків, так і досвідчених перекладачів.Чи всі слухачі об'єднуються в одну групу? Ні, групи формуються за результатами попередніх тестів, які дають змогу викладачам скласти уявлення про рівень підготовки кожного слухача.Слухачі розподіляються по групах, кожна з яких займається за спеціальною програмою, що сприяє якнайшвидшому досягненню результатів.Які основні переваги курсу SDL Trados від Освітнього центру при Першому київському бюро перекладів? Кожен, хто проходив навчання від нашого бюро, зауважує:
  • високий професійний рівень викладачів;
  • зручний графік занять, наявність усіх необхідних навчальних матеріалів;
  • продумані програми для оперативного досягнення результату;
  • уважність викладачів;
  • доступні ціни;
  • гарантований результат!
 

«SDL Trados: Розпочинаємо роботу» Перекладайте менше, заробляйте більше!

ЗАПИШІТЬСЯ на курс із SDL Trados! Не виконуйте зайвої роботи!Курс «SDL Trados: Розпочинаємо роботу» Познайомитися з «кішками» «Кішки», або CAT (computer aided translation) tools, – незамінний інструмент сучасного перекладача. Не застосовувати його в роботі – це те саме, що віддавати перевагу друкованій версії словника, у той час як він є у зручній електронній формі.Почніть заробляти більше за допомогою SDL Trados! Отримайте навички роботи із SDL Trados, достатні для виконання замовлення будь-якої складності!Перекладайте менше, заробляючи при цьому більше! Мрія будь-якого перекладача, втілена в життя компанією SDL. Володіння SDL Trados дасть можливість співпрацювати з іноземними замовниками, не перекладаючи зайвого.