Переклад заяви

До найпопулярніших належать заяви:

 • одного з батьків на виїзд неповнолітньої дитини за кордон;
 • про сімейний стан (про відсутність шлюбу);
 • про вихід з громадянства або отримання громадянства;
 • для укладення трудового договору іноземцем або з іноземною компанією.

Оберіть мову перекладу і додайте документ.
Розрахунок вартості перекладу займає кілька секунд.

Очистити
Будь-ласка, завантажте файл для розрахунку вартості.
Артикул: Невідомо Категорія:

Якщо вам потрібно перекласти заяву, і ви хочете бути впевненими в точності формулювань і правильності передачі всіх термінів і значень, пропонуємо послуги професійних перекладачів з Першого київського бюро перекладів™. Репутація нашої компанії і кожного фахівця окремо служить гарантією якісно виконаної роботи з дотриманням строків.

Заявою називають офіційне повідомлення, яке адресоване посадовими особам та установам. Її може бути складено і подано від юридичної, фізичної особи або кількох громадян. І якщо заяву потрібно перекласти, то позитивна відповідь на неї багато в чому залежатиме від якості цього перекладу. Тож не варто ризикувати, довіряючи цю роботу знайомому або фахівцю без знань юридичних нюансів.Співробітники «Першого київського бюро перекладів» мають великий практичний досвід подібної роботи. Їх знання дають змогу легко оперувати спеціалізованими термінами, точно передаючи зміст і значення оригінального документа. Але навіть якщо помилки або неточності припуститься сам перекладач, їх обов'язково виявить рецензент, який вивчає і посвідчує заяви після його роботи.Яким би не був зміст такого документа, ми гарантуємо його швидкий і точний переклад на українську, російську, англійську, польську, французьку, німецьку та інші європейські мови.Наші переваги:
 • професіоналізм команди досвідчених перекладачів;
 • обов'язкове вичитування і коригування тексту;
 • відповідальність та чесність у роботі з клієнтами;
 • дотримання строків і вартості послуг;
 • можливість замовлення додаткових послуг, серед яких переклад будь-яких документів, проставлення апостиля, нотаріальне посвідчення та кур'єрська доставка за адресою.
Телефонуйте: (044) 228-00-11, ми готові виконати переклад будь-якого документа. Зробимо свою роботу швидко, безпомилково і за доступними цінами!
ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ НА ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД НЕОБХІДНО ЗНАТИ:Перше київське бюро перекладів надає послуги письмового перекладу з більшості європейських та азіатських мов.Усі письмові перекладачі Першого київського бюро перекладів проходять ретельний відбір і перевірку та є досвідченими дипломованими перекладачами-професіоналами. Ми витрачаємо чимало часу і сил на підбір кваліфікованих перекладачів, щоб надавати послуги перекладу виключно високої якості.У процесі роботи над кожним письмовим перекладом перекладачі Першого київського бюро перекладів користуються як своїм багаторічним досвідом та багажем знань, так і різноманітними спеціалізованими тематичними словникам, довідникам та енциклопедіями.За роки роботи перекладачі Першого київського бюро перекладів створили велику базу власних тематичних галузевих словників. Усе це дає нам змогу добиватися найкращого результату.Важливим є підхід Першого київського бюро перекладів до надання послуг письмового перекладу. Кожен письмовий переклад ми розглядаємо як довгостроковий перекладацький проект, що не закінчується у момент передачі готового перекладу замовнику. Письмові перекладачі враховують побажання і зауваження клієнта як під час поточного виконання перекладу, так і під час виконання наступних замовлень на переклад. Усе це дає Першому київському бюро перекладів змогу надавати послуги письмового перекладу, якість яких максимально задовольняє побажання нашого клієнта.Професійний підбір перекладачів для виконання перекладів певної тематики і контроль якості, здійснюваний професійними перекладачами і редакторами, дають нам змогу гарантувати високу якість перекладу.Вартість послуг письмового перекладу за одну стандартну сторінку (1800 знаків з пробілами)Примітки
 1. При розрахунку вартості перекладу менеджери Першого київського бюро перекладу користуються стандартною сторінкою (одиниця виміру письмового перекладу, що включає 1800 символів перекладного тексту з пробілами).
 
 1. Визначення обсягу тексту здійснюється виключно за оригіналом тексту для перекладу, якщо це можливо. В інших випадках і при перекладі текстів зі східних мов – за текстом готового перекладу.
 
 1. Мінімальне замовлення письмового перекладу у Першому київському бюро перекладів – 1 стандартна сторінка.
 
 1. Термін виконання замовлення перекладу у Першому київському бюро перекладів – 5 стандартних сторінок на добу.
 
 1. Надбавка за терміновість надання послуг письмового перекладу, використовувана нашим бюро перекладів, є НАЙНИЖЧОЮ на ринку послуг перекладу і становить всього 75%, у той час як у конкурентів надбавка за терміновість варіюється в діапазоні від 100 до 500% та вище.
 2. Перше київське бюро перекладів – це єдине бюро перекладів у місті Києві, що НЕ БЕРЕ надбавки за складність перекладів. Маючи величезну базу перекладачів у всіляких сферах діяльності, наше бюро перекладів підбирає фахівців під кожен конкретний переклад індивідуально.
 
 1. Перше київське бюро перекладів здійснює письмовий переклад з подальшим нотаріальним засвідченням особистих документів (паспорта, свідоцтва про народження, шлюб тощо).
 
 1. Перше київське бюро перекладів не приймає замовлень на письмовий переклад у разі, якщо оригінали текстів написані від руки.
 
 1. Замовлення на письмовий переклад завжди необхідно розміщати заздалегідь, щоб у перекладачів Першого київського бюро перекладів було достатньо часу для його якісного виконання.
Впровадження нового сучасного програмного забезпечення дає фахівцям Першого київського бюро перекладів змогу надавати комплексні послуги письмового перекладу згідно з європейськими стандартами.У наведеній нижче таблиці зазначено програми і файли, в яких перекладачі нашого бюро перекладів можуть здійснювати переклад тексту.__* За допомогою спеціальних конвертерів текст експортується у зручний для перекладу формат і після здійснення перекладу імпортується назад у файл оригіналу, що дає змогу значно знизити витрати часу і коштів на переклад тексту нестандартних файлів.