Переклад виписки

Якщо вам потрібен переклад виписки з банку чи іншої установи, «Перше київське бюро перекладів» охоче надасть цю послугу.

Оберіть мову перекладу і додайте документ.
Розрахунок вартості перекладу займає кілька секунд.

Очистити
Будь-ласка, завантажте файл для розрахунку вартості.
Артикул: Невідомо Категорія:

Якщо вам потрібен переклад виписки з банку чи іншої установи, «Перше київське бюро перекладів» охоче надасть цю послугу. Звернувшись до нас, ви отримаєте:

 • кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців;
 • широкий спектр супутніх послуг;
 • увагу до ваших побажань і вимог.

А найголовніше – грамотний переклад, виконаний з урахуванням всіх особливостей оригінального документа.

 

В яких випадках потрібнаБільшість виписок - це офіційні документи, тому виписка з перекладом на англійську або будь-яку іншу мову найчастіше потребує також посвідчення нотаріусом або печаткою бюро перекладів.Подібний документ з банку може містити дані про рух грошових коштів, а виписка з ЄДРЮО з перекладом на англійську – повну і офіційну інформацію про юридичну особу.У будь-якому випадку виписка з перекладом – це документ міжнародного рівня, а значить, роботу над ним можна довіряти професіоналам, які зможуть гарантувати якісний результат.Важливість професійного підходуДосить часто вважають, що переклад виписки з ЄДРН на англійську або переклад виписки на російську можна виконати і самостійно, маючи навіть середній рівень володіння мовою та допомогу онлайн-перекладачів. Насправді ж, робота з офіційними документами передбачає наявність спеціалізованих знань – різних термінів, мовних зворотів, безлічі юридичних нюансів. Адже будь-яка помилка може призвести до відмови у видачі кредиту, візи, до питань від податкових служб та інших складнощів. Вартість послуги перекладу виписки банківського рахунку та інших документів не варта подібних ризиків.Наше бюро пропонує:
 • переклад виписки з банку;
 • переклад виписки з ЄДРЮО;
 • виписки з медичних та інших установ.
Вибір мовиВи можете звернутися до нас з випискою для перекладу на англійську мову, за перекладом виписки на українську, російську, німецьку, французьку, польську та інші європейські мови.Вартість залежатиме від кількості тексту і термінів виконання. Але навіть при терміновому замовленні ми гарантуємо безпомилковий і точний переклад. До роботи ми залучаємо тільки кваліфікованих фахівців, що володіють знаннями в юриспруденції та/або банківській справі. А подальші вичитування і перевірка редактором дають змогу виключити ймовірність похибок, помилок й інших неточностей.Телефонуйте (044) 228-00-11, завжди раді допомогти!
ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ НА ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД НЕОБХІДНО ЗНАТИ:Перше київське бюро перекладів надає послуги письмового перекладу з більшості європейських та азіатських мов.Усі письмові перекладачі Першого київського бюро перекладів проходять ретельний відбір і перевірку та є досвідченими дипломованими перекладачами-професіоналами. Ми витрачаємо чимало часу і сил на підбір кваліфікованих перекладачів, щоб надавати послуги перекладу виключно високої якості.У процесі роботи над кожним письмовим перекладом перекладачі Першого київського бюро перекладів користуються як своїм багаторічним досвідом та багажем знань, так і різноманітними спеціалізованими тематичними словникам, довідникам та енциклопедіями.За роки роботи перекладачі Першого київського бюро перекладів створили велику базу власних тематичних галузевих словників. Усе це дає нам змогу добиватися найкращого результату.Важливим є підхід Першого київського бюро перекладів до надання послуг письмового перекладу. Кожен письмовий переклад ми розглядаємо як довгостроковий перекладацький проект, що не закінчується у момент передачі готового перекладу замовнику. Письмові перекладачі враховують побажання і зауваження клієнта як під час поточного виконання перекладу, так і під час виконання наступних замовлень на переклад. Усе це дає Першому київському бюро перекладів змогу надавати послуги письмового перекладу, якість яких максимально задовольняє побажання нашого клієнта.Професійний підбір перекладачів для виконання перекладів певної тематики і контроль якості, здійснюваний професійними перекладачами і редакторами, дають нам змогу гарантувати високу якість перекладу.Вартість послуг письмового перекладу за одну стандартну сторінку (1800 знаків з пробілами)Примітки
 1. При розрахунку вартості перекладу менеджери Першого київського бюро перекладу користуються стандартною сторінкою (одиниця виміру письмового перекладу, що включає 1800 символів перекладного тексту з пробілами).
 
 1. Визначення обсягу тексту здійснюється виключно за оригіналом тексту для перекладу, якщо це можливо. В інших випадках і при перекладі текстів зі східних мов – за текстом готового перекладу.
 
 1. Мінімальне замовлення письмового перекладу у Першому київському бюро перекладів – 1 стандартна сторінка.
 
 1. Термін виконання замовлення перекладу у Першому київському бюро перекладів – 5 стандартних сторінок на добу.
 
 1. Надбавка за терміновість надання послуг письмового перекладу, використовувана нашим бюро перекладів, є НАЙНИЖЧОЮ на ринку послуг перекладу і становить всього 75%, у той час як у конкурентів надбавка за терміновість варіюється в діапазоні від 100 до 500% та вище.
 2. Перше київське бюро перекладів – це єдине бюро перекладів у місті Києві, що НЕ БЕРЕ надбавки за складність перекладів. Маючи величезну базу перекладачів у всіляких сферах діяльності, наше бюро перекладів підбирає фахівців під кожен конкретний переклад індивідуально.
 
 1. Перше київське бюро перекладів здійснює письмовий переклад з подальшим нотаріальним засвідченням особистих документів (паспорта, свідоцтва про народження, шлюб тощо).
 
 1. Перше київське бюро перекладів не приймає замовлень на письмовий переклад у разі, якщо оригінали текстів написані від руки.
 
 1. Замовлення на письмовий переклад завжди необхідно розміщати заздалегідь, щоб у перекладачів Першого київського бюро перекладів було достатньо часу для його якісного виконання.
Впровадження нового сучасного програмного забезпечення дає фахівцям Першого київського бюро перекладів змогу надавати комплексні послуги письмового перекладу згідно з європейськими стандартами.У наведеній нижче таблиці зазначено програми і файли, в яких перекладачі нашого бюро перекладів можуть здійснювати переклад тексту.__* За допомогою спеціальних конвертерів текст експортується у зручний для перекладу формат і після здійснення перекладу імпортується назад у файл оригіналу, що дає змогу значно знизити витрати часу і коштів на переклад тексту нестандартних файлів.