Переклад договору

Якщо ваше підприємство працює на міжнародному ринку, то якісний і точний переклад договору від «Першого київського бюро перекладів» стане одним із чинників безпеки співробітництва.

Оберіть мову перекладу і додайте документ.
Розрахунок вартості перекладу займає кілька секунд.

Очистити
Будь-ласка, завантажте файл для розрахунку вартості.
Артикул: Невідомо Категорія:

Що має найбільше значення

Досвідчені юристи знають цінність кожного розділового знака в офіційному документі. Тому професійний переклад договору купівлі-продажу і будь-якого іншого документа вимагає від перекладача юридичних знань. Адже тільки так він зможе точно передати зміст документа, не поставивши під удар інтереси замовника.

Кому призначена послугаПереклад договорів необхідний представникам компаній, які планують здійснити правочини з іноземними інвесторами, покупцями, продавцями, партнерами.А ось звичайний або терміновий переклад трудового договору потрібен кожному, хто планує працевлаштуватися за кордоном. Повною мірою це стосується й іноземних громадян, які бажають працювати в Україні.Наші послуги«Перше київське бюро перекладів» пропонує стандартний і терміновий переклад договорів:
 • купівлі-продажу;
 • страхування;
 • контрактації;
 • поставки;
 • дарування;
 • найму;
 • ренти;
 • перевезення та інші.
Вибір мовУ «ПКБП» ви можете замовити переклад договору на англійську мову і переклад з англійської на українську, з німецької, з російської, польської та інших мов. І завжди вам буде гарантовано чудовий результат!Виключити помилки в фінальному документі перекладачу допомагають фахівці, що здійснюють вичитування і редагування. Тому в руки замовнику потрапляють перекладені договори без будь-яких неточностей і помилок.Отримавши перекладений договір, безпосередньо в бюро можна посвідчити його у нотаріуса, проставити печатку або замовити консульську легалізацію.Для замовлення доступні й інші послуги:
 • синхронний і послідовний переклад;
 • локалізація програмного забезпечення;
 • набір тексту і вичитування;
 • верстка та макетування;
 • оформлення довідки про відсутність судимості;
 • доставка документів кур’єром.
Наші перевагиЗамовники обирають нас за чудову репутацію, вміння дотримуватися термінів і умов, увагу до їхніх побажань, чудовий сервіс та стабільно бездоганну роботу.За номером телефону 8 (044) 228-00-11 менеджери розкажуть вам про порядок замовлення, зорієнтують щодо вартості і термінів. Телефонуйте і переконайтеся, що наше бюро не тільки перше, але й краще!
ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ НА ПИСЬМОВИЙ ПЕРЕКЛАД НЕОБХІДНО ЗНАТИ:Перше київське бюро перекладів надає послуги письмового перекладу з більшості європейських та азіатських мов.Усі письмові перекладачі Першого київського бюро перекладів проходять ретельний відбір і перевірку та є досвідченими дипломованими перекладачами-професіоналами. Ми витрачаємо чимало часу і сил на підбір кваліфікованих перекладачів, щоб надавати послуги перекладу виключно високої якості.У процесі роботи над кожним письмовим перекладом перекладачі Першого київського бюро перекладів користуються як своїм багаторічним досвідом та багажем знань, так і різноманітними спеціалізованими тематичними словникам, довідникам та енциклопедіями.За роки роботи перекладачі Першого київського бюро перекладів створили велику базу власних тематичних галузевих словників. Усе це дає нам змогу добиватися найкращого результату.Важливим є підхід Першого київського бюро перекладів до надання послуг письмового перекладу. Кожен письмовий переклад ми розглядаємо як довгостроковий перекладацький проект, що не закінчується у момент передачі готового перекладу замовнику. Письмові перекладачі враховують побажання і зауваження клієнта як під час поточного виконання перекладу, так і під час виконання наступних замовлень на переклад. Усе це дає Першому київському бюро перекладів змогу надавати послуги письмового перекладу, якість яких максимально задовольняє побажання нашого клієнта.Професійний підбір перекладачів для виконання перекладів певної тематики і контроль якості, здійснюваний професійними перекладачами і редакторами, дають нам змогу гарантувати високу якість перекладу.Вартість послуг письмового перекладу за одну стандартну сторінку (1800 знаків з пробілами)Примітки
 1. При розрахунку вартості перекладу менеджери Першого київського бюро перекладу користуються стандартною сторінкою (одиниця виміру письмового перекладу, що включає 1800 символів перекладного тексту з пробілами).
 
 1. Визначення обсягу тексту здійснюється виключно за оригіналом тексту для перекладу, якщо це можливо. В інших випадках і при перекладі текстів зі східних мов – за текстом готового перекладу.
 
 1. Мінімальне замовлення письмового перекладу у Першому київському бюро перекладів – 1 стандартна сторінка.
 
 1. Термін виконання замовлення перекладу у Першому київському бюро перекладів – 5 стандартних сторінок на добу.
 
 1. Надбавка за терміновість надання послуг письмового перекладу, використовувана нашим бюро перекладів, є НАЙНИЖЧОЮ на ринку послуг перекладу і становить всього 75%, у той час як у конкурентів надбавка за терміновість варіюється в діапазоні від 100 до 500% та вище.
 2. Перше київське бюро перекладів – це єдине бюро перекладів у місті Києві, що НЕ БЕРЕ надбавки за складність перекладів. Маючи величезну базу перекладачів у всіляких сферах діяльності, наше бюро перекладів підбирає фахівців під кожен конкретний переклад індивідуально.
 
 1. Перше київське бюро перекладів здійснює письмовий переклад з подальшим нотаріальним засвідченням особистих документів (паспорта, свідоцтва про народження, шлюб тощо).
 
 1. Перше київське бюро перекладів не приймає замовлень на письмовий переклад у разі, якщо оригінали текстів написані від руки.
 
 1. Замовлення на письмовий переклад завжди необхідно розміщати заздалегідь, щоб у перекладачів Першого київського бюро перекладів було достатньо часу для його якісного виконання.
Впровадження нового сучасного програмного забезпечення дає фахівцям Першого київського бюро перекладів змогу надавати комплексні послуги письмового перекладу згідно з європейськими стандартами.У наведеній нижче таблиці зазначено програми і файли, в яких перекладачі нашого бюро перекладів можуть здійснювати переклад тексту.__* За допомогою спеціальних конвертерів текст експортується у зручний для перекладу формат і після здійснення перекладу імпортується назад у файл оригіналу, що дає змогу значно знизити витрати часу і коштів на переклад тексту нестандартних файлів.