Конфіденційність ☜➀☞ Перше київське бюро перекладів

Перше київське бюро перекладів забезпечує кілька ступенів захисту інформації, до якої наші співробітники отримують доступ від замовника. Нижче наведено перелік стандартних заходів з убезпечення інформації, а також додаткові заходи, розроблені співробітниками Першого київського бюро перекладів на прохання наших клієнтів.

Стандартні заходи із забезпечення конфіденційності

  1. З усіма штатними перекладачами й залучуваними фахівцями Першого київського бюро перекладів укладено угоди про конфіденційність.
  2. Уся інформація, що надходить в електронному вигляді до бюро перекладів, зберігається у сейфі на жорстких носіях або на сервері, зовнішній доступ до якого неможливий, а внутрішній мають лише співробітники.
  3. Відразу після здачі проекту всі надані клієнтом матеріали, на будь-яких носіях, повертаються замовнику або знищуються, якщо про це домовлено заздалегідь.

Додаткові заходи із забезпечення конфіденційності

  1. Шифрована передача електронної інформації із застосуванням спеціальних 128-бітних ключів.
  2. Шифрована передача електронної інформації із застосуванням спеціальних 128-бітних ключів.
    Використання ізольованих приміщень з немережевими комп’ютерами, без записувальних пристроїв, з деактивованими USB- та іншими портами. Ця міра гарантує високий ступінь безпеки роботи з конфіденційною інформацією, утім вимагає додаткових витрат.

З огляду на вищезраховане, ми гарантуємо схоронність та нерозповсюдження конфіденційної інформації, переданої нам для перекладу.