Перекласти документ

Перекладачі Перше київське бюро перекладів володіють професійними термінами і знати специфіку кожного документа.

Важливість якісного перекладу

Важливість професійного перекладу документів важко переоцінити. Щоб перекласти документ, недостатньо знати відповідники іноземних слів, треба чітко передати смисл кожного речення. При цьому перекладач повинен володіти професійними термінами і знати специфіку кожного документа.

Послуги

Наше бюро пропонує такі види перекладу:

  • медичний;
  • юридичний;
  • технічний;
  • переклад пакетів документів для виїзду на ПМП, а також для подання в посольство на отримання студентської, робочої та інших типів віз.

Про переклад кожного типу документів докладніше

Медичний переклад вимагає залучення фахівців із досконалим володінням іноземною мовою і знанням обраної тематики. Медичний документ містить велику кількість спеціалізованих термінів, і від точності перекладу й правильності формулювань залежатиме здоров'я людей.

Технічний переклад вимагає володіння конкретною тематикою й термінологією, тому його виконання може бути доручено лише людині з відповідною освітою й фаховими знаннями.

Юридичний переклад також непростий. Будь-який юрист знає важливість кожної коми і кожного слова в юридичних документах. Тому юридичний переклад здійснюється саме юристами, які відмінно володіють і іноземною мовою.

Наші співробітники

Кожен перекладач нашого бюро володіє широким практичним досвідом, високим рівнем кваліфікації й має конкретну спеціалізацію, що дає йому змогу професійно й точно здійснювати переклад різних видів документів.

Застосування ПЗ

У своїй роботі наші перекладачі широко застосовують сучасне програмне забезпечення, здійснюючи переклад практично в будь-якому форматі – від популярних DOC, PDF і TXT до спеціалізованих DRW, DLL, P65, HTML та ін.

Зв'яжіться з нашими менеджерами та отримайте детальну інформацію про нашу діяльність, терміни виконання замовлень, умови й розцінки.

Перше київське бюро перекладів допоможе перекласти документ будь-якою мову світу.

Ми гарантуємо високу якість перекладу, точність у передачі смислу і готовність до роботи з будь-якими спеціалізованими документами.

Вам потрібен переклад документів? Зв'яжіться з нами за номером (044) 228-00-11 або пишіть на адресу office@pershe.ua і отримайте докладну консультацію нашого менеджера.