Переклад витягу

Пропонуємо послугу перекладу витягів з різних документів. Гарантуємо точність, оперативність, доступні ціни.

Труднощі перекладу витягів

Досить часто замовникам потрібен переклад не всього документа, а лише незначної його частини – витягу. І тут він стикається з першими труднощами: більшість перекладачів відмовляються витрачати час всього на одну-дві сторінки машинописного тексту, бажаючи отримати великі та грошові замовлення. Нерідко після декількох відмов людина втрачає надію щодо можливості знайти професіоналів для своїх потреб, і звертається до онлайн-перекладачів або своїх знайомих, які володіють іноземними мовами.

Результат такого перекладу буде незадовільним. Справа в тому, що витяги завжди роблять з офіційних документів, а отже, перекладач повинен не тільки досконало володіти іноземною мовою, а й мати спеціалізацію в певній сфері – наприклад, в юриспруденції або банківській справі.

Наше бюро – вирішення проблеми

«Перше київське бюро перекладів» готове допомогти вам перекласти витяги будь-якого обсягу. Три-п'ять речень або кілька сторінок тексту – не важливо, ми гарантуємо якісний результат та чудовий сервіс!

Ми готові перекласти уривки з юридичної, медичної, технічної, бухгалтерської, фінансової та іншої документації. До роботи залучаються фахівці з перекладу витягів на англійську, німецьку, польську, українську, російську та інші мови.

Переклад витягу – це комплексна послуга, до якої входить:

  • безпосередньо переклад, який виконується фахівцем з досвідом і знаннями по темі документа;
  • подальше вичитування тексту;
  • редагування.

Вичитування та редагування покликані знаходити і виправляти можливі помилки, допущені перекладачем. Тому замовник завжди отримує на руки вже перевірений, максимально точний і безпомилковий варіант.

Також ми намагаємося допомогти вам, щоб за одне звернення в бюро, ви могли вирішити одразу кілька супутніх завдань. Так, список наших послуг доповнено:

  • копірайтингом та набором тексту;
  • локалізацією програмного забезпечення;
  • макетуванням, версткою та іншими IT-послугами;
  • консульською легалізацією та посвідченням перекладу печаткою бюро;
  • оформленням довідки про відсутність судимості;
  • кур’єрською доставкою документації.

Бажаєте швидко і без зайвих витрат якісно перекласти витяги з документів?

Телефонуйте (044) 228-00-11!