Переклад виписки

Якщо вам потрібен переклад виписки з банку чи іншої установи, «Перше київське бюро перекладів» охоче надасть цю послугу.

Якщо вам потрібен переклад виписки з банку чи іншої установи, «Перше київське бюро перекладів» охоче надасть цю послугу. Звернувшись до нас, ви отримаєте:

  • кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців;
  • широкий спектр супутніх послуг;
  • увагу до ваших побажань і вимог.

А найголовніше – грамотний переклад, виконаний з урахуванням всіх особливостей оригінального документа.

В яких випадках потрібна

Більшість виписок - це офіційні документи, тому виписка з перекладом на англійську або будь-яку іншу мову найчастіше потребує також посвідчення нотаріусом або печаткою бюро перекладів.

Подібний документ з банку може містити дані про рух грошових коштів, а виписка з ЄДРЮО з перекладом на англійську – повну і офіційну інформацію про юридичну особу.

У будь-якому випадку виписка з перекладом – це документ міжнародного рівня, а значить, роботу над ним можна довіряти професіоналам, які зможуть гарантувати якісний результат.

Важливість професійного підходу

Досить часто вважають, що переклад виписки з ЄДРН на англійську або переклад виписки на російську можна виконати і самостійно, маючи навіть середній рівень володіння мовою та допомогу онлайн-перекладачів. Насправді ж, робота з офіційними документами передбачає наявність спеціалізованих знань – різних термінів, мовних зворотів, безлічі юридичних нюансів. Адже будь-яка помилка може призвести до відмови у видачі кредиту, візи, до питань від податкових служб та інших складнощів. Вартість послуги перекладу виписки банківського рахунку та інших документів не варта подібних ризиків.

Наше бюро пропонує:

  • переклад виписки з банку;
  • переклад виписки з ЄДРЮО;
  • виписки з медичних та інших установ.

Вибір мови

Ви можете звернутися до нас з випискою для перекладу на англійську мову, за перекладом виписки на українську, російську, німецьку, французьку, польську та інші європейські мови.

Вартість залежатиме від кількості тексту і термінів виконання. Але навіть при терміновому замовленні ми гарантуємо безпомилковий і точний переклад. До роботи ми залучаємо тільки кваліфікованих фахівців, що володіють знаннями в юриспруденції та/або банківській справі. А подальші вичитування і перевірка редактором дають змогу виключити ймовірність похибок, помилок й інших неточностей.

Телефонуйте (044) 228-00-11, завжди раді допомогти!