Переклад фінансового звіту

«Перше київське бюро перекладів» пропонує переклад фінансових звітів на англійську, німецьку, польську, українську, російську та інші мови. Ви можете надати як цілий документ, так і його окремі частини.

Щоб перекласти звіт, звертайтеся до нашого бюро. Ми пропонуємо якісний переклад фінансових звітів, маємо великий штат кваліфікованих працівників, завдяки яким роботу буде виконано безпомилково і точно в строк.

Якісно перекладені документи є однією з основних умов ефективної комерційної діяльності будь-якої компанії. І не можна допускати, щоб помилки та неточності заважали функціонуванню та розвитку всього підприємства. Тому для вирішення цього завдання слід залучати лише справжніх фахівців, готових гарантувати бездоганний результат.

Особливості даної послуги

Ми знаємо, що навіть людина, яка відмінно володіє іноземною мовою, не впорається з перекладом фінансових документів. Подібні тексти рясніють спеціалізованими термінами, вимагають певного рівня знань у сфері економіки і фінансів. Для такої роботи ми залучаємо тільки перекладачів, які відповідають описаним вимогам. Більше того, після завершення роботи готовий текст в обов'язковому порядку проходить вичитування і редагування. Це дозволяє повністю виключити ймовірність помилок у тексті і гарантувати абсолютну точність фінального варіанта.

Чому замовники обирають нас

Наше бюро працює на українському ринку вже багато років, і за цей час зуміло заслужити репутацію надійної, чесної і професійної компанії. Ми постійно розширюємо перелік послуг, щоб наші клієнти могли одночасно вирішувати одразу кілька завдань. Крім перекладів, ви можете замовити:

  • послуги копірайтера і редактора;
  • локалізацію програмного забезпечення і пруфридинг;
  • верстку та макетування;
  • довідку про відсутність судимості;
  • проставлення апостиля або печатки бюро перекладів;
  • консульську легалізацію;
  • кур’єрську доставку документів за адресою.

У нас працюють тільки профі. Ми гарантуємо відповідальність, конфіденційність і дотримання строків. «Перше київське бюро перекладів» до ваших послуг!