Переклад згоди на виїзд дитини за кордон

Якщо ви хочете взяти із собою або відправити дитину в закордонну поїздку, професіонали «Першого київського бюро перекладів» виконають для вас переклад згоди на виїзд. Кваліфіковано, швидко, доступно!

Згода на виїзд – це офіційний документ, який підтверджує, що один або обоє батьків в курсі і не заперечують проти цієї поїздки. Мета поїздки може бути різною – відпочинок, лікування або навчання, але для кожного з цих випадків потрібна і згода, і переклад. Що стосується мови перекладу, то вона повинна відповідати офіційній мові країни, до якої планується поїздка.

У нашому бюро здійснюють переклад згоди на англійську, німецьку, польську та інші мови.

Особливості та труднощі

Як і будь-який офіційний документ, згода на виїзд дитини за кордон має безліч специфічний деталей, які важливо врахувати при перекладі. Кожна випадкова помилка може стати перешкодою на шляху до подорожі. Щоб цього не сталося, важливо довіряти переклад згоди тільки професійним перекладачам, які можуть гарантувати максимально повний, точний і безпомилковий переклад всього документа.

Забудьте про знайомих, які «непогано володіють» іноземними мовами. Не довіряйтеся програмам машинного перекладу або банальним онлайн-перекладачам. Тут допоможе лише досвідчений фахівець, який знає всі юридичні нюанси такого питання.

Наші переваги

Такі фахівці працюють у «Першому київському бюро перекладів». Кожен з наших перекладачів має солідний практичний досвід в обраній сфері і знання в області роботи з документами. При цьому кожен переклад в обов'язковому порядку проходить процеси вичитування та редагування. Тому фінальний варіант документа завжди буде безпомилковим і готовим до подання!

Додаткові послуги

Обравши «ПКБП», ви можете скористатися й іншими супутніми послугами:

  • нотаріальне посвідчення;
  • проставлення апостиля;
  • консульська легалізація;
  • посвідчення документа печаткою бюро перекладів;
  • окремі послуги вичитування та редагування;
  • переклад інших документів (юридичних, банківських);
  • доставка документів кур’єром.

За номером телефону (044) 228-0011 ви зможете детально обговорити всі умови співробітництва, включаючи строки і розцінки.

Телефонуйте, і переклад згоди на виїзд англійською або іншою мовою у вас в кишені.

Головна бюро перекладів / Додаткові послуги / Переклад згоди на виїзд дитини за кордон